Menü Kapat

Ulubaşlar Grubu Kurumsal Kimliği’ni Yeniledi

Ulubaşlar Grubu, kuruluşunun 50. yılına özel olarak kurumsal kimliğinde değişikliğe gitti. Ulubaşlar Grubu, marka logosu ve tipografisi ile tüm markaları için kullanacağı yeni marka tasarımlarına geçiş yaptı.

Yeni bir dönemi temsil eden değişim, Ulubaşlar Grubu’nun dijital ve otomotiv sektörü için yapacakları yeniliklerin habercisi olarak sade tasarımı ile grubun bu yaklaşımına da vurgu yapıyor. Genişleyen mobilite ürünleri ve servisleriyle sürekli olarak çeşitlenen müşteri tabanı etrafında geliştirilen yeni tasarım dili, tüm dijital ve fiziksel temas noktalarında akıcı bir tarz ortaya koyuyor. Ulubaşlar Grubu’nun yeni kurumsal kimliği görsel sadelikten ilham alıyor. Tüm bunlar ileri görüşlü, mobile hazır, daha premium his ve tamamen tutarlı olmak üzere tüm iş alanlarında ve alt markalarda şekilleniyor.

Ulubaşlar Grubu’nun yeni marka tasarımı, sadelik ve kuruluş yıllarını belirten küçük bir ekleme ile öne çıkıyor. Bu yeni tasarım sadelik, şeffaflık ve modernlik ile birlikte dijital dünyaya kusursuz bir şekilde uyum sağlarken, fiziksel dünyada da etkili bir tarza sahip. Yeni logo tüm iletişim noktalarında, dijital mecralarda kullanılacak.

Yeni görsel kimlik aynı zamanda özel bir tipografiyle birlikte geliyor. Online ve offline olarak çok amaçlı kullanıma sahip olan tema, aynı zamanda şirketin hizmet verdiği sektörler özelinde dijitalleşmeye hazır olduğunu temsil ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.