Hakkımızda

Çağın gereklerine uyum sağlayıp yeni buluşların öncülüğünü üstlenerek dürüstlük ve yardımseverlik anlayışı çerçevesinde azim ve cesaretle çalışan ULUBAŞLAR HOLDİNG, 1971 yılında kuruldu.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, önde gelen sektörleri bünyesinde barındıran Ulubaşlar Holding, faaliyet gösterdiği alanlarda lider bir oyuncu olma azmiyle çalışmalarına devam ediyor.

Otomotiv, sigorta, inşaat, gayrimenkul, turizm ve bilişim teknolojileri olmak üzere altı sektörde faaliyet gösteren Ulubaşlar Holding ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra çeşitli sosyal yardım projelerine yapmış olduğu katkılarıyla da öncülüğünü sürdürmektedir. Dinamik bir insan kaynağı ile ileri teknoloji ürünü, kaliteli ve müşteri odaklı hizmetleri ile ülkemiz ekonomisine katma değerler sağlamaktadır.

Ulubaşlar Holding'in sahip olduğu bu başarının arkasında, dürüstlük, azim, cesaret ve yardımseverliği esas alan bir yönetim yaklaşımı yer alıyor. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, şirketimiz gerek ülkemizde gerekse uluslar arası arenada pek çok başarılı projeye imza atarak saygın bir konuma ulaşmıştır. Ulubaşlar Holding'in, otomotivde Malezya'lı otomotiv üreticisi PROTON ve Çek Cumhuriyeti menşeili kamyon üreticisi AVIA markalarıyla, ikinci-el oto değerlendirme alanında ULUMOD, ve yine premium araç kiralama hizmeti sunan ULU OTO KİRALAMA ile, turizmde Aksaray ilimizde lüks otel konforunda V.İ.P hizmet veren ULUSARAY RESIDENCE ile, bilişim ve e-ticaret sektöründe ULU BİLİŞİM ve VASITAM.COM ile, sigorta sektöründe de ULU SİGORTA aracılığı ile ülkemizin önde gelen 20 sigorta şirketiyle iş birlikleri bulunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana ülkemizde değişimin öncüleri arasında yer alan ULUBAŞLAR HOLDİNG, sahip olduğu üstün hizmet anlayışı, bilgi, beceri ve tecrübe ile iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendiriyor ve kuralları belirleyen üretken, lider bir küresel oyuncu olma vizyonu ile ülkemiz ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını ülkemize kazandırmaya devam ediyor.