Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

Temelleri 1970'li yıllarda Nuri ULUBAŞ tarafından atılan ULUBAŞLAR HOLDİNG olarak bugün Türkiye'nin en köklü ve en saygın şirketlerinden biri olmanın haklı gururu ile kendi hedeflerimiz doğrultusunda yolumuza emin ve sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Her geçen yıl artan aktif büyüklüğümüz ile ülke ekonomisine katma değerler sağlarken; 100 civarı genç ve dinamik çalışan sayımız ile ülkemizdeki istihdama katkı sağlayan baş aktörlerin arasında yer almanın sevincini yaşıyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana hedefimiz; günenilir, ilkeli ve iyi bir iş ahlakına dayanan çalışma disiplinimiz ile kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamaya dair hizmet vermektir. Bu hedefimiz doğrultusunda dinamik ve tecrübeli ekibimiz ile bulunduğumuz her bir sektörde iş ortaklarımıza sürdürülebilir bir performans sunuyoruz.  

Köklü ve global yapımız ile çeşitli sektörlerde her geçen gün başarılarımıza bir yenisini daha eklerken; sosyal sorumluluklarının farkında olan bir firma bilinci ile yepyeni atılımlar yapıyoruz. Bunun bir neticesi olarak başta Almanya, Hollanda, Ukrayna, Çek Cumhuriyeti, Libya ve Irak olmak üzere pek çok yurt dışı ihraç pazarlara açılmış durumdayız. 

Türkiye her geçen yıl (Global Finansal Yavaşlama Dönemleri Hariç Olmak Üzere) sürekli büyüme potansiyeline sahip bir ülkedir. Hatta diğer Avrupa Birliği üye ülkelerine kıyaslan global finansal yavaşlama süreçlerini en iyi atlatan ülkelerden biri olmuştur. Bunun bir neticesi olarak da tüm gözler Türkiye'nin üzerinde olmuştur ve yabancı sermaye akışı ciddi anlamda Türkiye'ye doğru kaymıştır. Bizler ULUBAŞLAR HOLDİNG olarak ülkemizin tüm bu olumlu gelişmelerine paralel olarak sürekli büyüdük ve 1971 yılında elektronik sektöründe başlayan ticari hayatımız bugün başta otomotiv, sigorta, inşaat, gayrimenkul ve turizm olmak üzere çeşitli sektörlerde hizmet verecek şekilde genişlemiştir.    

Bizler ULUBAŞLAR HOLDİNG olarak hiç durmamaya kararlıyız. Günümüzün teknolojik gelişmelerine paralel olarak sürekli kendimizi geliştirip kursursuz müşteri memnuniyeti ilkemizden ödün vermeden emin ve sağlam adımlarla belirlemiş olduğumuz hedeflerimiz doğrultusunda yolumuza devam edeceğiz.

 

'' Birlikte hep daha iyiye, daha güzele.. ''

-Halil Ziya ULUBAŞ-