Ulumod - 2. El Oto Değerlendirme

Kuruluşumuz 1987 yılına dayanmaktadır. Ulumod’a gelen tüm araçlar; uzmanlar tarafından mekanik, elektrik, boya ve kaporta konularında 61 Nokta Alış Ekspertiz işlemine alınıyor. Bu incelemeyi geçen araçlar garanti verilebilmesi için daha ayrıntılı 109 Nokta Kontrolü’ne giriyor ve tespit edilen aksaklıkları gideriliyor; araçlar ilk günküne benzer durumda satışa sunuluyor.

Ulumod'un sorumluluğunda bulunan her aracın gerekli bakımları, parça değişimleri ve temizlik işlemleri uzman bir ekip tarafından, en küçük ayrıntısına kadar yapılıyor.

Kontrol sırasında karşılaşılan tüm bilgiler daha sonra araca takılan kimlik kartına işleniyor. Bu sayede Ulumod'da her hangi bir araçla ilgilenen kişi araçla ilgili her türlü teknik servis bilgisine rahatlıkla ulaşabiliyor.

Ulumod sizlere TSE standartlarında teknik servis olanaklarıyla ihtiyaç duyduğunuz her yerde ve her zaman da size ulaşıyor. Tecrübeli elemanları, yüksek teknolojik olanakları ve tecrübesiyle her türlü servis işlemlerinizi güvenle yaptırabilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olmaması dileklerimizle...

Satın aldığımız otomobiller zamanla dış etkenlerden etkilenirler ve yıpranırlar. Ulumod servislerinde araçlara uygulanan bakımlar sayesinde aracınız otomobilinizi fabrikadan yeni çıkmış gibi bulabilirsiniz. Dış bakımda uygulanan pasta, cila, rütuş ve motor temizliğinin yanı sıra kabin içi temizlikte ise koltuklar, tavan, taban, torpido, kapı içleri ve komple iç temizlik işlemleri yapılmaktadır. Bu işlemler her marka ve model aracınıza uygun koşullarda uzman bir ekip tarafından yapılmaktadır.

Her II.El otomobilin kendine ait bir geçmişi ve özellikleri vardır. Bunlar otomobili satın almadan önce göz önünde bulundurulmalı sevdiklerimizin ve kendimizin hayatını güvenceye alacak önlemleri almalıyız. Bu önlemleri de alırken profesyonel ve tecrübeli işinin uzmanı insanlara danışmalıyız.

Ulumod'da 109 nokta kontrolünden geçen ve garanti kriterlerine uyan araçlara 6 ay sınırsız km. garantisi verilir. Garanti testinden geçemeyen araçlar garantisiz olarak satılır.

Firmamız siz değerli müşterilerine tüm bu hizmetleri en kaliteli ve en güvenli şekilde, risk teşkil etmeden vermektedir.

ULUMOD OTOMOTİV OLARAK;

MİSYONUMUZ : Müşterimize doğru araç seçeneklerini sunarak, sadece satış aşamasında değil satış sonrası da araçta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak. İhtiyaçları doğrultusunda müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi satandartlarıyla buluşturmak. Müşterilerimize hızlı tutarlı ve güvenilir hizmet vermek. Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak ULUMOD'u marka haline getirmek.

VİZYONUMUZ : Sürekli gelişme anlayışı içinde, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, güçlü, güvenilir bir kuruluş olmak ana ilkemizdir. Müşteri memnuniyetinin ve kalitede sürekliliğin sağlanması için çalışmaya devam edeceğiz. Kalitede; dürüstlük en önemli iş prensibimizdir.

www.ulumod.com