Ulu Sigorta

Ulubaşlar Sigorta, yetkin ve geniş kadrosu ile dünyamızda değişen trendlerin , ilerleyen teknolojinin getirdiği sorunları ve sigorta ihtiyaçları ile ilgili problemleri rahatlıkla çözebilen bir yapıya sahiptir. 

Acenteliğini yapmakta olduğumuz ve alanlarında kendilerine güven sağlamış ülkemizin en güçlü sigorta şirketlerinden 30'a yakını ile  Hayat, Sağlık, Yangın, Nakliyat, Kaza, Mühendislik ve Zirai sigortaları konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tüketiciye tek bir poliçe ile bir çok güvence sağlayan Poli Poliçe serisi ile Sağlıklı Poliçe serisi, sigorta sektöründe yeni ürünlerdir. Günlük yaşantımızın vazgeçilmez kolaylığı ve konforu olan otomobil, bir çok türde teminat gereksinimini beraberinde getiriyor. Şirketimiz oto sigortaları kapsamında; mal, can ve sorumluluk türünde sizi sigorta güvencesi altına alıyor. 

Yıllardır özlemini çektiğiniz güzel bir ev için para biriktirdiniz. En sonunda güzel bir eviniz oldu. Birikimlerinizi değerlendirdiğiniz en güzel şeyin bu ev olduğunu düşünüyorsunuz. Yangın, hırsızlık, deprem, sel ve su baskını, dahili su, gibi kötü olaylarla her gün o kadar çok karşılaşıyoruz ki ...Ne yazık ki ülkemizde doğal afetler ve etkileri konusunda çok şanssızız. Beklemedik zamanlarda başımıza gelen ve genellikle de önceden tedbir almadığımız için yıllardır çalışıp, uğraşıp sahip olduğumuz evimize, eşyalarımıza zarar veren veya yok olmasına neden olan riskler için aldığınız tedbirler yeterli mi?....

Mühendislik sigortası, inşaatın ön depolama safhasından başlayarak, Tahahhüt edilmiş işlerin kabulüne kadar geçecek dönem esnasında, Müteahhit'in maruz kalabileceği ani ve beklenmedik olaylar neticesinde gerçekleşen kayıp ve hasarları temin eder. Ana Teminat ile kapsam dışı olan ancak ek prim ile teminata dahil edilebilir,riskler Üçüncü Şahıs Mali Mesuliyet, Enkaz Kaldırma, Fazla Mesai ve Seri Vasıtalar, Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Terör,Bakım,Devresi.

Nakliyat Sigortaları, herhangi bir malın, herhangi bir vasıta ile (gemi, kamyon, uçak, tren) bir yerden bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasarları güvence altına alır.  

Hayat sigortaları,Aileniz ve siz...Sağlınıza çok önem veriyorsunuz. Daha sağlıklı olabilemek için uygulanan Akdeniz diyetleri, yapılan sporlar, düzenli olarak gidilen doktor kontrolleri....

Herşeye rağmen endişe ettiğiniz durumlarla karşılaşmamak, karşılaştığınızda da hazırlıklı olmak için ULUBAŞLAR SİGORTA A.Ş.'ye gelin size ve ailenize en uygun olduğunu düşündüğünüz sağlık sigortası planlarından birisini seçiniz.

www.vasitam.com